АВТОРСЬКІ ПРАВА © KRAFT MEBEL. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ

ПРО НАС

Наша компанія спеціалізується на виготовленні меблів на замовлення. Ми працюємо за персональними проектами, враховуючи побажання клієнта. Тому жодних ідентичних виробів. Ми створюємо індивідуальність.

«Крафт Мебель»: якість понад усе

Якою має бути оселя? Звичайно, затишною, безпечною та комфортною. Досягти цього допомагають не тільки квадратні метри, але й якісні меблі. Замовити їх варто у нашій компанії. Адже «Крафт Мебель» притримується європейських стандартів у виробництві. Ми створюємо унікальні та функціональні мебліі, які стануть невід'ємною частиною вашого інтер'єру.

Філософія якості від «Крафт Мебель»

У нас ви можете замовити сучасні меблі із якісних та екологічно чистих матеріалів. Ми використовуємо як натуральну деревину (дуб та бук), так і я кісні меблеві папелі ДСП, ЛДСП, МДФ, та сучасні шпоновані фасади, першокласну фурнітуру та панелі від передових виробників з Європи та України. Наші меблі зручні, надійні та цілком безпечні. Це ідеальне рішення для інтер’єру вашого дому чи офісу.

Чому варто замовити меблі «Крафт Мебель»

1. Повний цикл робіт. У нас ви не просто купуєте меблі. Майстри виготовляють їх за індивідуальним замовленням. Спеціалісти виконують повний комплекс робіт: від зняття розмірів та розробки дизайну до виготовлення та встановлення виробів. Це якісні меблі від виробника.

2. Надійна фурнітура та меблеві панелі. Ми використовуємо матеріали від провідних брендів з ЄС та України. Це дозволяє створювати дійсно якісні меблі на замовлення.

3. Індивідуальна розробка дизайну. З кожним клієнтом працюють досвідчені працівники меблевої галузі. Ми створюємо ексклюзивні варіанти меблювання.

4. Демократична вартість. Жодних завищених тарифів чи мега-націнок. Ми встановлюємо справедливі та доступні ціни. Тепер кожен може замовити меблі для дому без зайвих видатків. Адже під час створення проекту ми надаємо клієнту можливість обирати між елітними та більш помірними матеріалами.
Замовити меблі «Крафт мебель» може кожен бажаючий. З нами ви отримаєте якісні вироби строго у зазначені терміни та за помірною ціною.

Вартість меблів від виробника

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості. Жодного завищення тарифів на 150-200%. Адже «Крафт мебель» співпрацює з перевіреними постачальниками за вигідними розцінками.

На вартість готових меблів від виробника можуть вплинути такі фактори:

  • використані матеріали – ми завжди пропонуємо рішення з урахуванням ваших побажань щодо бюджету;
  • розмір виробу;
  • складність та функціональність.

Ви можете купити меблі, обравши дизайн із каталогу, чи замовити індивідуальний проект. Ексклюзивні рішення допомагають створювати неперевершений інтер’єр.

Як замовити меблі «Крафт мебель»

Ми працюємо з клієнтами з усієї України, при цьому виробництво базується у Львові. Замовити сучасні меблі за індивідуальним проектом нескладно. Адже зв’язатися з нами можна кількома способами. Для отримання детальної інформації достатньо завітати у розділ «Контакти». Обирайте ексклюзивні рішення для вашого інтер’єру разом із нами.

Call Now Button