АВТОРСЬКІ ПРАВА © KRAFT MEBEL. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ

Меблі для дитячої кімнати

Якісні та безпечні дитячі меблі

Для розробки та виготовлення дитячих меблів наша компанія використовує екологічно чисті та безпечні матеріали. Всі поверхні не містять віддушок та проходять ретельну обробку. Наші комп’ютерні столи, комоди, шафи та ліжка цілком безпечні для дітлахів будь-якого віку.

Купуємо правильні дитячі меблі

Окрім індивідуальних побажань дитини щодо дизайну, слід враховувати такі моменти:

  1. Матеріал. Якщо ви вирішили замовити меблі в дитячу кімнату, не економте на безпеці. Всі елементи мають виготовлятися з екологічно чистих матеріалів без шкідливих включень. Тому ми використовуємо натуральну деревину та якісні меблеві панелі.
  2. Кількість предметів. Мінімальний набір для кімнати малюка включає ліжко, шафу (для одягу та пенал для книжок), комп’ютерний стіл та комоди для дитячої (1 для іграшок та 1 для одягу).
  3. Фурнітура. Виготовляючи меблі для дитячої, ми використовуємо продукцію від провідних брендів з Європи та України. Також наші майстри не забувають про заглушки та додатковий захист.
  4. Розміри меблів для дитячої. Важливо візуалізувати розміщення предметів у інтер’єрі. Для цього можна використовувати медичний скотч. Нанесіть на підлозі мітки за габаритами меблів. Чи зручно вам пересуватися? Якщо так, то можна оформляти замовлення.
  5. Дизайн. Краще обирати дитячі меблі під замовлення. Це дозволить створити унікальну та затишну атмосферу у кімнаті, з урахуванням всіх побажань малечі.
  6. Вік малюка. Серед дитячих меблів на замовлення є товари для дітлахів та підлітків. Не варто купувати буремному 15-річному хлопцю вироби з милими малюнками у пастельних тонах. Подаруйте дітям можливість проявити власний хист до дизайну.

Важливо: особливу увагу варто приділяти ліжку дитячому. У Львові чи будь-якому іншому місті України враховуйте зріст малюка. Адже спальне місце може мати різну довжину та ширину. Краще обирати зі стандартних розмірів, щоб зріст дитини був меншим за довжину матрацу мінімум на 50-70 см. Вага малечі не принципова. Адже кожна ламель в основі ліжка розрахована на навантаження у 80 кг.

Також важлива кількість іграшок та одягу. Варто замовити дитячі меблі, з якими буде легко підтримувати порядок. Тому не економте на комоді для іграшок чи додаткових шухлядах. Саме ці аксесуари допоможуть уникнути хаосу в приміщенні.

Як купити якісні дитячі меблі недорого

  • бюджетний матеріал – меблеві панелі знизять вартість готового виробу на 30-60%;
  • фурнітура – замовляючи меблі в дитячу кімнату, ви можете зекономити, обравши вітчизняні комплектуючі;
  • дизайн – лаконічні та сучасні комоди для іграшок коштують менше за ексклюзивні аналоги з вишуканим та складним декором.

Також враховуйте раціональність використання простору. Чи варто купувати кожний предмет окремо, якщо можна замовити комплект дитячих меблів недорого. Також наші спеціалісти допоможуть розробити авторську систему з зонами для відпочинку та навчання за зниженою вартістю

Замовити дитячі меблі в «Крафт мебель»

Виникли питання щодо замовлення дитячих меблів? Зв’язатися з нами можна будь-яким комфортним методом. Дізнатися інформацію варто у розділі «Контакти». Ми створюємо неймовірні дитячі меблі з яскравою особистістю.

``Якщо серцем будинку є спальня, то дитяча кімната — це його душа``

Call Now Button