АВТОРСЬКІ ПРАВА © KRAFT MEBEL. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ

Меблі для спальні

Комфортні та якісні меблі для спальні

Замовити спальню у Львові та з доставкою по Україні варто у «Крафт мебель». Ми спеціалізуємось на виготовленні меблів вже більше 10 років. Створюйте ексклюзивний та затишний інтер’єр разом із нами.

Сучасні меблі для спальні

  1. Ліжко. Це сердце приміщення. Воно має бути міцним та зручним. Розмір спального місця обирайте, орієнтуючись на власний зріст + 50-70 см. Узголів’я ліжка в сучасних меблях для спальні можна укомплектувати полицями для аксесуарів та декору чи взагалі прибрати.
  2. Шафа. Її розмір залежить від кількості одягу. Зазвичай шафи для спальні комплектують полицями та вішалками. Не варто забувати про місце для зберігання постільної білизни.
  3. Комоди для спальні. Такі меблі допомагають раціонально використовувати корисний простір. Якщо ж ваша кімната невелика, можна відмовитися від комоду для спальні.
  4. Тумби. Зазвичай спальні на замовлення комплектуються 1-2 приліжковими тумбами. Вони підвищують комфорт, бо тут можна розмістити нічник, улюблену книгу чи склянку з водою.

Важливо: якщо у шафі для спальні небагато місця, варто використати корисний простір під ліжком. Достатньо замовити меблі з нішею для постільної білизни. Так ви уникнете безладу в кімнаті.

Як обрати меблі для спальні

Замовляючи спальню, зверніть увагу на такі параметри:

  1. Матеріал. Обирайте якісні та екологічно безпечні вироби. Меблеві панелі та деревина не мають містити шкідливих віддушек.
  2. Фурнітура. У нас можна замовити спальню з комплектуючими з ЄС та України. Ми використовуємо виключно продукцію від провідних брендів.
  3. Параметри та площа кімнати. Важливо, щоб після зборки меблів залишилося достатньо місця для комфортного пересування.

Замовляючи спальню у Львові та інших містах України, не забувайте про дизайн приміщення. Ми розробляємо меблі за авторськими ескізами у різних стилях: мінімалізм, класика, модерн, лофт, хай тек, тощо.

Замовити спальню у Львові в «Крафт мебель»

Стати нашим клієнтом нескладно. Щоб придбати спальні у Львові та інших містах України, варто зазирнути до розділу «Контакти», та зв’язатися з нашими менеджерами. Ми створюємо авторські меблі за демократичною вартістю.

``Затишок у спальні, позитивно впливає на ваше життя...``

Call Now Button