АВТОРСЬКІ ПРАВА © KRAFT MEBEL. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ

СУЧАСНІ КУХНІ

Якісні кухні на замовлення з яскравою індивідуальністю

Для виготовлення меблів для кухні ми обираємо якісні та стійкі до подразників матеріали. Також враховується площа та геометрія приміщення. Такий підхід дозволяє створювати комфортні та функціональні кухні на замовлення. При цьому жодних зайвих видатків.

Якими мають бути меблі для кухні

Замовляючи кухні також слід враховувати такі аспекти:

 1. Матеріал фасадів. Зазвичай це натуральне дерево, МДФ чи ДСП, доповнені захисним покриттям. Це може бути пластик, акрил, ламінування, тощо. Варто замовити кухню з акрилу чи інших сучасних матеріалів. Адже поверхні фасадів стійко витримують вологу, перепади температур та не змінюють кольору під сонячним промінням.
 2. Тип фурнітури. У нас можна придбати кухні на замовлення у Львові та з доставкою в інші міста з якісних матеріалів та комплектуючих. Ми використовуємо надійну фурнітуру від провідних брендів з ЄС та України.
 3. Наповнення. Ви можете замовити кухні з акрилу чи дерева зі стандартним наповненням: прості шухляди та полиці. Проте в нас легко придбати більш ергономічні вироби. Доповнити меблі можна сортерами, висувними системами, карго, ємностями для сміття, тощо. Такі рішення допомагають використовувати корисний простір повністю.
 4. Площа та геометрія приміщення. Обираючи кухню на замовлення, варто враховувати не тільки довжину та висоту стін. Також пам’ятайте про глибину кухонних меблів. Тому заміри краще довіряти професіоналам.
 5. Особливості розташування мийки, побутової техніки та витяжки. Ці параметри варто врахувати, перш ніж замовити кухонні меблі.
 6. Матеріал стільниці. Вона має бути міцною, стійкою до навантажень, підвищених температур та вологи. Частіше стільниці виготовляють з натуральної деревини, мармуру, МДФ, акрилу та інших матеріалів.

В «Kraft mebel» легко придбати якісні кухні на замовлення. Львів та Україна тепер відкриті для яскравих дизайнерських експериментів. Створюйте зручний та функціональний інтер’єр разом з нами.

Дизайн кухонь на замовлення

При замовленні варто враховувати особливості дизайну інтер’єру. Ми пропонуємо традиційні та сучасні кухні. Замовити вироби можна в будь-якому стилі:

 • класика;
 • модерн;
 • хай-тек;
 • прованс;
 • сканді;
 • мінімалізм;
 • лофт, тощо.

Зауважте: замовляючи сучасні кухні чи класичні меблі у нас, ви можете обрати інноваційне наповнення шухляд. Це висувні системи, карго, сортери, тощо. Такий підхід звільняє від обмежень та дозволяє обирати саме той стиль, який вам до душі.

Яку кухню замовити: враховуємо особливості розташування меблів

 1. Прямі. Вони встановлюються вздовж 1 стінки.
 2. Кутові. Такі сучасні та класичні кухні стануть оптимальним рішенням для стандартних квартир та будинків. Вони підходять для облаштування приміщень з обмеженою площею.
 3. З островом. Ці кухні під замовлення у Львові користуються попитом у власників приватних будинків чи квартир зі студіями. Вони складаються з 2-х частин: меблі біля стін та незалежний акцент у центрі приміщення. Такий острів можна використовувати у якості стола чи місця для приготування їжі.
 4. П-подібні. Специфічна геометрія створена для великих та просторих приміщень, для облаштування яких ви плануєте замовити кухню. Львів та інші міста України тепер відкриті для раціональності. Адже П-подібні кухонні меблі дозволяють використовувати максимальну кількість корисного простору.

Також всі типи кухонь можуть бути одно- чи дворядними. У першому випадку меблі встановлюються тільки на підлозі. Такий варіант актуальний для великих приміщень. Якщо площа обмежена, варто замовляти кухонні меблі, які доповнені навісними шафами. Це допоможе більш раціонально використовувати корисні квадратні метри.

Замовити сучасні кухні у «Kraft mebel»

Ми створюємо якісні, комфортні та доступні меблі за індивідуальним проектом. Бажаєте замовити кухню у Львові чи з доставкою по Україні? Звертайтеся. Дізнатися номер телефону, адресу та заповнити форму зворотнього зв’язку можна у розділі «Контакти».

``Щастя живе на кухні.``

Paul Bocuse 1926 - 2018
Call Now Button