АВТОРСЬКІ ПРАВА © KRAFT MEBEL. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ

Комфортні вітальні

Ексклюзивні та функціональні меблі для вітальні

Наша компанія вже понад 10 років спеціалізується на виготовленні авторських меблів для вітальні та інших кімнат за індивідуальними параметрами. Ми використовуємо надійні меблеві панелі та фурнітуру від провідних брендів з Європи та України. Такий підхід дозволяє створювати корпусні вітальні для дому з приємною вартістю. Економте на ціні, а не на якості.

Меблі для вітальні із категорії маст хев

  1. Стінка. Це комплекс корпусних меблів з місцем для ТВ, полицями для декору та корисних дрібниць. Сучасні стінки під замовлення можуть різнитися за габаритами та наповненням. Їх доповнюють відкритими пеналами, закритими шафами та комодами.
  2. Полиці. Це відкриті та закриті навісні елементи. Зазвичай їх купують до мінімалістичної стінки під замовлення та обирають виключно, коли в приміщенні вдосталь місця. Саме полицями заповнюють «білі плями» на стінах. Звичайно, якщо це пасуватиме до інтер’єру.
  3. Журнальний столик. Це комфортний елемент, який допомагає раціонально використовувати простір без переобтяження. Сучасні журнальні столики доволі легкі та можуть комплектуватися колесами. Це дозволяє без проблем переміщувати меблі по кімнаті.

Також замовляючи вітальні, можна додати до інтер’єру комод чи тумбу під ТВ. Такі меблі зроблять приміщення більш функціональним та допоможуть уникнути безладу.

Як обрати меблі для вітальні

  1. Площа приміщення. Важливо, щоб мінімум ⅓ кімнати залишалася свободною від меблів. При цьому не забувайте, що окрім меблевої стінки зі Львову та журнального столику у вітальні буде встановлено диван чи м’який куток.
  2. Особливості будови кімнати. Якщо в приміщенні є ніші та пусті кутки, варто вбудувати в них меблі на замовлення. Львів та інші міста України вже перейняли традиційну раціональність з Європи. Тому наші мешканці прагнуть до використання корисного простору без переобтяження інтер’єру.
  3. Матеріали та фурнітура. Замовляючи меблі для дому, враховуйте якість та надійність. Ми використовуємо натуральну деревину, меблеві панелі та фурнітуру від найкращих брендів з ЄС та України.

Скільки ж коштуватиме якісна вітальня для дому? У «Крафт мебель» – недорого. Ми пропонуємо клієнтам вибір між елітними та більш доступними матеріалами. При цьому якість завжди залишається преміальною. Звертаючись до нас, ви не виходите за рамки встановленого бюджету.

Замовити меблеві стінки у Львові та з доставкою по Україні

Щоб придбати меблеві стінки у Львові чи з доставкою по Україні, варто зв’язатися з нами менеджерами. Необхідну інформацію ви знайдете у розділі «Контакти». Створюйте неповторний інтер’єр разом із нами.

``Вітальні - це місце де ви завжди зможете з комфортом провести час зі своєю сім'єю``

Call Now Button